Odnośniki

Fotokod z linkiem do niniejszej strony

Fotokod

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
-- w całym serwisie

Intranet

Zaloguj się

Nawigacja

Treść strony

 Wykaz Sołtysów i Rad Sołeckich
 
Kadencja 2011 – 2015

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2012-02-23 12:54
 

Lp.

Sołectwo

Sołtys

Członkowie Rady Sołeckiej

1.

Bielczyny

Józef Kowalski

Krzysztof Pacholec
Katarzyna Jancarz
Violetta Szyszka
Danuta Powaszyńska

2.

Bogusławki

Marzena Młodzianowska

Krystyna Zukierska
Tadeusz Młodzianowski
Marcin Wilczek
Krzysztof Ziółkowski

3.

Brąchnówko

Andrzej Kudliński

Janusz Latuszek
Henryka Matecka
Elżbieta Wiśniewska
Danuta Zegan

4.

Browina

Wiesław Wiśniewski

Mieczysław Dawiec
Mariusz Wypij
Jolanta Sadowska
Maja Olszewska

5.

Drzonówko

Ewa Piotrowska

Andrzej Daroń
Leszek Kolasa
Wojciech Mozal

6.

Dziemiony

Tomasz Bereza

Ewa Bartsch
Zbigniew Pokorski
Paweł Jędrzejewski
Jolanta Luntkowska

7.

Głuchowo

Mirosław Abramuk

Michał Brzezicki
Grażyna Nikiel
Waldemar Nowicki
Maria Kucharzewska

8.

Grzegorz

Franciszek Piróg

Andrzej Woźniak
Bogusłąw Koszela
Andrzej Cichy
Marian Wątorowski

9.

Grzywna

Marcin Grzeszczak

Jarosław Przybysz
Stanisław Paziewski
Krzysztof Kozłowski
Andrzej Jałocha

10.

Januszewo – Dźwierzno

Dariusz Podsiedlik

Wojciech Chojnacki
Edward Wieczorkowski
Zbigniew Ligaj
Jerzy Wierzbowski

11.

Kiełbasin

Ewa Kasprzak

Teresa Gajewska
Eugeniusz Kazaniecki
Wojciech Kaźmierczak
Kazimierz Nowak

12.

Kończewice

Sylwia Barańska

Marzenna Barczyńska
Zbigniew Gredecki
Marcin Kannenberg
Stanisław Maciejewski

13.

Kuczwały

Ryszard Jarzynka

Bogusław Czerwiński
Jarosław Czyszek
Henryk Frelik
Karina Stokłosa

14.

Liznowo

Andrzej Ośmiałowski

Lech Branicki
Tomasz Czerniecki
Dionizy Machalski
Marian Sulecki

15.

Mirakowo

Marek Ciołek

Stanisław Krzemień
Ewa Lewandowska
Waldemar Owczarczyk
Maria Zyglarska

16.

Nawra

Alicja Glaszka

Janusz Cmiel
Krystyna Sokół
Krzysztof Kucharzewski
Adam Adamski

17.

Nowa Chełmża

Wiesław Wojtowicz

Piotr Kryger
Jan Filus

18.

Parowa Falęcka

Maria Sosińska

Jan Dalke
Łukasz Kotewicz

19.

Pluskowęsy

Dominik Zając

Marek Zając
Zuzanna Dejewska
Henryk Fałkowski
Jerzy Kałdonek

20.

Skąpe

Jacek Klimkowski

Ewa Dec
Jerzy Kosatka
Adam Galus
Monika Wilczewska

21.

Sławkowo

Dariusz Pawlak

Krzysztof Cytarski
Ewelina Matysek
 Bogumił Krzemień

22.

Strużal

Katarzyna Machalewska

Magdalena Kałamarska
Małgorzata Zielińska
Małgorzata Lis

23.

Szerokopas

Piotr Brzeski

Violetta Maćkowska
Janina Rosek

24.

Świętosław

Marek Huzarski

Lidia Kozłowska
Bogdan Gąsiorowski
Anna Lewandowska
Jarosław Bąk

25.

Windak

Wiesław Mańkowski

Krzysztof Wiśniewski
Henryk Brzana
Czesław Gajtkowski
Henryk Paczkowski

26.

Witkowo

Roman Branicki

Anna Michalska
Halina Michalska

27.

Zajączkowo

Jolanta Sarnowska

Iwona Kowalik
Mirosław Suchenek

28.

Zelgno

Maria Burchardt

Górecka Bogumiła
Lewandowska Mariola
Szulc Dorota
Agnieszka Krzemień

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2012-02-23 12:49
  • zmodyfikował: Pawel Rutkowski
    ostatnia modyfikacja: 2012-09-11 12:17

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 3471
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2012-09-11 12:17

Urząd Gminy Chełmża

ul. Wodna 2
87-140 Chełmża
Konto bankowe: 11 1020 5011 0000 9402 0016 3543
 

Dane kontaktowe

tel. 566756077, fax 566756079

email: info@gminachelmza.pl

Godziny urzędowania

poniedziałki, środy, czwartki
od godz. 7:00 do godz. 15:00

wtorki
od godz. 7:30 do godz. 16:30

piątki
od godz. 7:00 do godz. 14:00

Odnośniki

Metryka strony BIP

Licznik odwiedzin strony BIP: 1608204
Ostatnia aktualizacja strony BIP: 2017-07-27 14:32

Stopka strony

Projekt i wykonanie: extranet.pl