Biuletyn Informacji Publicznej
GMINY CHEŁMŻA

Wyszukiwarka

Odnośniki

  • Główny Biuletyn Informacji Publicznej

    www.bip.gov.pl
  • www.gminachelmza.pl
  • Fotokod z linkiem do tej strony

    Fotokod

Banery

  • ePUAP

Intranet

Zaloguj się
:
:

Kalendarium

«sierpień 2022»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.gminachelmza.pl

Treść strony

Wykaz Sołtysów Gminy Chełmża

kadencja 2019 – 2024

 

* numer telefonu do wykorzystania w kontaktach tylko w celach związanych z pełnieniem funkcji Sołtysa

 

 

Lp.

Sołectwo

Imię i nazwisko Sołtysa

Numer telefonu*

 
 

1.

Bielczyny

Patryk Główczewski

664 379 605

 

2.

Bogusławki

Iwona Majewska

887 423 815

 

3.

Brąchnówko

Karolina Gajewska

503 408 566

 

4.

Browina

Jolanta Sadowska

782 414 434

 

5.

Drzonówko

Andrzej Daroń

brak zgody

 

6.

Dziemiony

Dorota Kasper

692 734 005

 

7.

Głuchowo

Żaneta Talarek

brak zgody

 

8.

Grzegorz

Franciszek Piróg

602 823 096

 

9.

Grzywna

Krzysztof Talarek

667 671 324

 

10.

Januszewo – Dźwierzno

Dariusz Podsiedlik

602 787 653

 

11.

Kiełbasin

Ewa Kasprzak

781 983 321

 

12.

Kończewice

Marcin Kannenberg

605 243 326

 

13.

Kuczwały

Karina Stokłosa

695 741 389

 

14.

Liznowo

Andrzej Ośmiałowski

661 193 708

 

15.

Mirakowo

Izabela Kruszyńska

500 701 077

 

16.

Nawra

Marianna Rolbiecka

516 158 290

 

17.

Nowa Chełmża

Wiesław Wójtowicz

660 614 426

 

18.

Parowa Falęcka

Dorota Semenowicz

brak zgody

 

19.

Pluskowęsy

Piotr Zając

brak zgody

 

20.

Skąpe

Adam Galus

606 800 408

 

21.

Sławkowo

Dariusz Pawlak

brak zgody

 

22.

Strużal

Katarzyna Machalewska

brak zgody

 

23.

Szerokopas

Piotr Brzeski

781 877 257

 

24.

Świętosław

Ewa Kokoszka

665 918 969

 

25.

Windak

Grażyna Brzana

602 820 562

 

26.

Witkowo

Roman Branicki

brak zgody

 

27.

Zajączkowo

Jolanta Sarnowska

781 825 614

 

28.

Zelgno

Stanisława Stasieczek

609 807 316

 

Metryka

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2019-03-05 12:41
  • zmodyfikował: Pawel Rutkowski
    ostatnia modyfikacja: 2022-03-28 06:57

Wykaz Członków Rad Sołeckich

Kadencja 2019 – 2024

Lp.

Sołectwo

Imię i nazwisko

1.

Bielczyny

Patryk Główczewski

 

 

Łukasz Płochacki

 

 

Andrzej Kotarski

 

 

Katarzyna  Gołaszewska

 

 

Danuta Powaszyńska

2.

Bogusławki

Iwona Majewska

 

 

Magdalena Baranowska- Młodzianowska

 

 

Irena Młodzianowska

 

 

Mateusz Leszczyński

 

 

Krystyna Zukierska

3.

Brąchnówko

 

 

 

Tomasz Matecki

 

 

Karolina Gajewska

 

 

Marian Kowalczyk

 

 

Danuta Zegan

4.

Browina

Jolanta Sadowska

 

 

Maria Brudniak

 

 

Renata Szelągowska

 

 

Magdalena Rutkowska

 

 

Mieczysław Dawiec

5.

Drzonówko

Andrzej Daroń

 

 

Kolasa Leszek

 

 

Boruciński Jan

 

 

Wojciech Mozal

 

 

Marcin Daroń

6.

Dziemiony

Dorota Kasper

 

 

Tadeusz Fusiara

 

 

Jolanta Luntkowska

 

 

Zbigniew Pokorski

 

 

Ewa Skonieczna

7.

Głuchowo

Żaneta Talarek

 

 

Emilia Ciesielska

 

 

Małgorzata Nowicka

 

 

Waldemar Nowicki

 

 

Andrzej Świercz

8.

Grzegorz

Franciszek Piróg

 

 

Maria Rolbiecka

 

 

Marian Wątorowski

 

 

Andrzej Cichy

 

 

Józef Gwóźdź

9.

Grzywna

Krzysztof Talarek

 

 

Przybysz Jarosław

 

 

Gołębiewski Michał

 

 

Błażejczyk Alicja

 

 

Grabowski Krzysztof

10.

Januszewo – Dźwierzno

Dariusz Podsiedlik

 

 

Małgorzata Koczur

 

 

Wojciech Chojnacki

 

 

Janusz Kuźma

 

 

Roman Wiśniewski

11.

Kiełbasin

Ewa Kasprzak

 

 

Wojciech Kaźmierczak

 

 

Jacek Oliwa

 

 

Anna Stachowska

 

 

Aleksander Wadych

12.

Kończewice

Marcin Kannenberg

 

 

Sylwia Barańska

 

 

Anna Bytniewska

 

 

Maria Skonieczna

 

 

Tomasz Kozieł

13.

Kuczwały

Karina Stokłosa

 

 

Jarosław Czyszek

 

 

Agnieszka Pąk

 

rezygnacja

Michał Zaczkowski

 

 

Klaudia Górecka

14.

Liznowo

Andrzej Ośmiałowski

 

 

Dionizy Machalski

 

 

Maria Walecka

15.

Mirakowo

Izabela Kruszyńska

 

Rezygnacja

Robert Górecki

 

 

Piotr Lewandowski

 

 

Beata Peplińska

 

 

Czesław Piątkowski

16.

Nawra

Marianna Rolbiecka

 

 

Agnieszka Kwaśniak

 

 

Edyta Nieduża

 

 

Mirosław Nowacki

 

 

Wojciech Szydełko

17.

Nowa Chełmża

Wiesław Wójtowicz

 

 

Jan Filus

 

 

Renata Kamińska

 

 

Mirosław Legutko

 

 

Maria Piątkowska

18.

Parowa Falęcka

Dorota Semenowicz

 

 

Maria Sosińska

 

 

Jan Dalke

 

 

Łukasz Kotewicz

19.

Pluskowęsy

Piotr Zając

 

 

Zuzanna Dejewska

 

 

Henryk Fałkowski

 

 

Joanna Rutkowska

 

 

Marek Zając

20.

Skąpe

Adam Galus

 

 

Rafał Górski

 

 

Kosakowska Karolina

 

 

Kosatka Anna

 

 

Witkowska Ilona

21.

Sławkowo

Dariusz Pawlak

 

 

Paweł Ciupek

 

 

Anna Rybitwa

 

 

Sebastian Lewicki

 

 

Ewelina Matysek

22.

Strużal

Katarzyna Machalewska

 

 

Katarzyna Pilecka

 

 

Katarzyna Gajewska

 

 

Honorata Zdziarska

 

 

Katarzyna Zduniak

23.

Szerokopas

Piotr Brzeski

 

 

Violetta Maćkowska

 

 

Renata Plewa

 

 

Janina Rosek

 

 

Danuta Syryczeńska

24.

Świętosław

Ewa Kokoszka

 

 

Anna Lewandowska

 

 

Violetta Gąsiorowska

 

 

Marlena Irla-Majerowska

 

 

Wiesława Bąk

25.

Windak

Grażyna Brzana

 

 

Przemysław Szyszka

 

 

Katarzyna Pliszka

 

 

Agnieszka Sadecka

26.

Witkowo

Roman Branicki

 

 

Halina Michalska

 

 

Anna Michalska

27.

Zajączkowo

Jolanta Sarnowska

 

 

Piotr Kowalik

 

 

Katarzyna Suchenek

28.

Zelgno

Stanisława Stasieczek

 

 

Dorota Olech

 

 

Natalia Marszałkowska

 

 

Anatol Wiercioch

 

 

Agnieszka Krzemień

Metryka

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2021-02-02 10:44
  • zmodyfikował: Pawel Rutkowski
    ostatnia modyfikacja: 2022-03-28 06:58

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 9592
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-03-28 06:58