Biuletyn Informacji Publicznej
GMINY CHEŁMŻA

Wyszukiwarka

Odnośniki

Banery

  • ePUAP

Intranet

Zaloguj się
:
:

Kalendarium

«październik 2020»
PnWtŚrCzwPtSobNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń w wybranym okresie

Przejdź do: www.gminachelmza.pl

Treść strony

ZARZĄDZENIE NR 59/07

WÓJTA GMINY CHEŁMŻA

z dnia 28 września 2007 roku

  

w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych.

 

Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499  z  późn. zm.) zarządza się, co następuje:

 

 

§ 1. Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. powołuje się obwodowe komisje wyborcze w składach osobowych określonych  w załącznikach do zarządzenia.

 

           § 2.  Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.

Metryka

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2007-10-01 08:33
  • zmodyfikował: Pawel Rutkowski
    ostatnia modyfikacja: 2007-10-01 08:34

Załącznik  do  zarządzenia   nr 59/07
Wójta Gminy Chełmża
z dnia 28 września 2007 roku

1. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Kończewicach
1) Karwowska Paulina
2) Basiewicz Radosław Michał
3) Sawicka Dorota
4) Kozłowska Beata
5) Kucharzewski Henryk
6) Błaszczyk Justyna
7) Jałocha Jerzy

2. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Głuchowie
1) Mańkowska Urszula Danuta
2) Rojewska Danuta
3) Rygielska Dorota
4) Cywińska Magdalena
5) Sadowska Małgorzata
6) Kucharzewska Maria
7) Anuszewski Sławomir                   

3. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Grzywnie
1) Kudlińska Anna
2) Basiewicz Paweł
3) Lipiec Anna
4) Banaszek Marcin
5) Machalewska Monika
6) Dalke Krzysztof
7) Machalewska Józefa

4. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w  Sławkowie
1) Ciupek Bożena
2) Salamończyk Anita
3) Burchardt Maria
4) Wadych Aleksander
5) Sadowski Zenon
6) Kucharzewski Sławomir
7) Kanigowska Dorota

5. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Pluskowęsach
1) Jęziorska- Pawella Barbara
2) Palkowski Grzegorz
3) Dejewska Justyna
4) Pilch Justyna
5) Dudek Marian
6) Chmiel Krystyna
7) Kazaniecka Anna


6. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Zelgnie
1) Miszczak Irena
2) Palkowski Ryszard
3) Gnat Joanna
4) Olech Dorota
5) Górecka Monika
6) Stasieczek Stanisława
7) Sztoltman Renata

7. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w  Grzegorzu
1) Romanowski Sebastian
2) Michalska Agnieszka
3) Salamończyk Hanna
4) Olech Tadeusz
5) Ziółkowska Katarzyna
6) Denderz Aneta
7) Śliwińska Małgorzata

8. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Skąpem
1) Trzpil Ewa
2) Rojewski Grzegorz Zbigniew
3) Korman-Kubalewska Mariola
4) Zych Czesława
5) Tatarewicz Jolanta
6) Piotrowska Ewa
7) Mariola Dawiec

9. Skład Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w  Browinie
1) Reinhold-Przymus Karina
2) Basiewicz  Małgorzata
3) Sawicka Ewelina
4) Salamon Barbara
5) Machalewski Dariusz
6) Sadowska Maria
7) Derda Justyna

Metryka

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2007-10-01 08:36
  • zmodyfikował: Pawel Rutkowski
    ostatnia modyfikacja: 2007-10-05 14:02

Informacje wytworzył:
Z up. Wójta
dr inż. Kazimierz Bober
Zastępca Wójta

Informacje wprowadził: Paweł Rutkowski

Metryka

  • opublikował: Pawel Rutkowski
    data publikacji: 2007-10-01 08:40

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 6294
Ostatnia aktualizacja obecnej strony: 2007-10-05 14:02